PALM LASHES 640pcs Natural Curly Eyelash Extensions D Curl 10D/40D/80D Mink Lash Clusters, Home Use Natural Makeup Eyelash Extension Kit (10mm 12mm 14mm 16mm)
Breadcrumb
  1. Home
  2. Beauty & Health
  3. Beauty Tools
  4. False Eyelashes & Adhesives
  5. Individual Eyelashes
  6. PALM LASHES 640pcs Natural Curly Eyelash Extensions D Curl 10D/40D/80D Mink Lash Clusters, Home Use Natural Makeup Eyelash Extension Kit (10mm 12mm 14mm 16mm)
Price and Availability
Available Colors
Product Details
Material Polyester
Composition 100% Polyester